O nás

Marína

Ahojte, volám sa Marína a vítam Vás na Weddings by Marina, projekte, ktorý vznikol z mojej vášne tvoriť krásne veci. A čo je krajšie ako deň, keď si dvaja sľúbia lásku už navždy? A tak som sa začala venovať práve organizácii svadieb, plesov a iných eventov, dekorovaniu a aranžovaniu kvetov. Láska k písaniu ma po rokoch navrátila aj do sveta bloggerov a tak sa Vám snažím čo to zo sveta svadieb priniesť aj prostredníctvom môjho blogu.

Weddings by Marina vzniklo koncom roku 2014, aby som ukázala nevestám a ženíchom, že svadba nie je veda:) Pod heslom Organizované s láskou sa s nadšením a kopou energie vrhám na Vaše svadobné prípravy a snažím sa Vám toto obdobie „pred“ spríjemniť ako to len ide. Verím, že so svojimi otázkami nebudete váhať, rada Vám ich zodpoviem a ešte radšej Vám s organizáciou Vašej svadby pomôžem.


 

Peťka

V roku 2016 pribudla do tímu posila. Peťka ma oslovila so záujmom venovať sa takisto svetu svadieb a nakoľko sa jej páčila aj moja „firemná politika“, veľmi rýchlo sme sa dohodli a začali rozvíjať Weddings by Marina spoločne. Spája nás práve radosť zo šťastia druhých a svadobný duch. Peťka bola od malička kreatívna, venovala sa gymnastike a tancu. Túto kreativitu preniesla aj do svojej práce svadobnej koordinátorky a je veľmi zručná dekoratérka a nádejná floristka. Baví ju tvoriť nové veci a nebojí sa ušpiniť si ruky 🙂 Robí jej radosť, pomáhať dvom ľuďom pripraviť jeden z najkrajších dní v ich živote a vniesť do neho aj vizuálne romantiku, lásku a krásu.


 

 

Pridaj komentár