Život každého z nás je akási skladačka, ba priam až tetris. Udalosti, osoby, okamihy či rôzne príležitosti sú jednotlivé dieliky tejto skladačky a ako za sebou prichádzajú, buď nám do daného riadku nášho života zapadnú alebo nie a chvíľku sa môže zdať, že nám život budú komplikovať. Tieto dieliky prichádzajú rad za radom, niekedy rýchlejšie ako by sme si želali a často túžime, aby nám prišiel do cesty ten, či onen človek, či príležitosť. No ono nie vždy nám do cesty príde to pravé.

Čo tým chcel básnik povedať? K tejto úvahe som sa dostala pred pár týždňami, keď som sa dala do reči s Nikol, ktorú môžete poznať pod značkou LILLYA – SVADOBNÉ JEDINEČNOSTI. Poznali sme sa z toho internetového sveta, ale tak viac sme začali komunikovať až na jeseň, keďže som sa jej chcela poďakovať za odporúčanie, ktoré dala jednej mojej neveste. No a Nikol, žena to akčná, ma hneď zatiahla do sveta workshopov, prednášok a okrem iného aj svadobných výstav. A tak vďaka nej som sa ocitla na zozname vystavovateľov nie len Bory beauty & wedding show, ktorá sa konala v októbri, ale stretneme sa aj v januári na 3. ročníku Perfect Wedding:)

„Ale čo s tým má spoločné tetris?“ pýtate sa naďalej. Hneď Vám to poviem. Nebyť dieliku mojej skladačky, ktorým sa stala Nikol, táto situácia by v mojom živote zrejme nenastala. Nešla by som Weddings by Marina prezentovať do Bory Mall a nestretla by som sa ani s Nikol, ani s ďalšími skvelými ľuďmi, ktorý sú na tej istej svadobnej vlne ako ja. Takže vidíte – došlo k premosteniu myšlienky o tetrise do reálnej situácie v mojom živote. Nuž a ja by som Vám rada ukázala, ako sme sa v tých Boroch mali a kto všetko tam bol. Za fotky ďakujem šikovnej fotografke Evke Nagyovej, ktorej služby Vám môžem len a len odporúčať. No a najnovší týždeň začneme aj oznámením víťazov zo súťaže, ktorú sme pre Vás na výstave pripravili. Očakávajte e-mail už čoskoro 🙂

[WRGF id=901]