Sme kreatívna svadobná agentúra, ktorá sa venuje organizácii svadieb už od roku 2012, ale pod názvom Wedding by Marina fungujeme od januára 2015. Našim cieľom je pomáhať mladým ľuďom s prípravami ich veľkého dňa, odbúraním predsvadobného stresu a hľadaním šikovných a jednoduchých riešení či už v oblasti kvetinovej výzdoby, sprostredkovaní doplnkových služieb alebo celkovej koordinácie Vášho dňa.


Marína

Projekt Weddings by Marina vznikol z Maríninej vášne tvoriť krásne veci. A čo je krajšie ako deň, keď si dvaja sľúbia lásku už navždy? A tak som sa začala venovať práve organizácii svadieb, plesov a iných eventov, dekorovaniu a aranžovaniu kvetov. Láska k písaniu ma po rokoch navrátila aj do sveta bloggerov a tak sa Vám snažím čo to zo sveta svadieb priniesť aj prostredníctvom môjho blogu.

Weddings by Marina vzniklo koncom roku 2014, aby som ukázala mladým ľuďom, že svadba nie je veda:) Pod heslom Organizované s láskou sa s nadšením a kopou energie vrhám na Vaše svadobné prípravy a snažím sa Vám toto obdobie „pred“ spríjemniť ako to len ide. Verím, že so svojimi otázkami nebudete váhať, rada Vám na ne odpoviem a ešte radšej Vám s organizáciou Vašej svadby pomôžem.

Kontakt na Marínu:

marina@weddingsbymarina.sk

 

 Peťka

V roku 2016 pribudla do tímu posila (doslova). Peťka ma oslovila so záujmom venovať sa takisto organizovaniu svadieb a nakoľko sa jej páčila aj moja „firemná politika“, veľmi rýchlo sme sa dohodli a začali rozvíjať Weddings by Marina spoločne. Spája nás toho ale oveľa viac –  robiť radosť druhým, tvorenie pekných vecí a svadobný duch.

Peťka bola od malička kreatívna, venovala sa gymnastike a tancu. Túto kreativitu preniesla aj do svojej práce svadobnej koordinátorky a je veľmi zručná dekoratérka a nádejná floristka. Baví ju tvoriť nové veci a nebojí sa ušpiniť si ruky ? Robí jej radosť, pomáhať dvom ľuďom pripraviť jeden z najkrajších dní v ich živote a vniesť do neho aj vizuálne romantiku, lásku a krásu.

Kontakt na Peťku:

petra@weddingsbymarina.sk

 


 

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.