Bibi & Stanko

Ako začať?
Tak azda VĎAKA Marinka za veľkú pomoc na našej svadbe. Neskutočne sme si ju užili a to aj vďaka Tebe!
Že prečo?
Mali sme viaceré predstavy ohľadne našej svadby. S Tebou Marínka sme sa stretli už oveľa skôr pred našim dňom D. Pamätáš? Na kávičke ? Veľa predstav sme si zhmotnili sami, to je síce pravda. Pretože sme si svadbu chceli pripraviť podľa nás. Všetky naše rozhodnutia a postupy sa však odvíjali v spolupráci s Tebou. Tvoje názory boli pre nás oporou a tvoja iniciatíva nám otvorila nové obzory. Napríklad ako si nás zobrala na svadobný event…Tam sme mohli vidieť mnohé veci a inšpiráciu naživo a „ošahať“ si to všetko. Viacero sme aj využili na skrášlenie nášho dňa.
Čo ďalej?
Páčilo sa nám, ako nechceš vyniknúť Ty ako super „organizovačka“ svadieb, napriek tomu, že máš oveľa viac skúsenosti ako my. Ty si sa snažila čo najviac prispôsobiť našim (niekedy aj trošku nevšedným) požiadavkám a plánom. Bola si tam, keď sme svadbu chystali, zdobili, pripravovali koláče, presúvali stoly, prevážali kvety i dolaďovali posledné úpravy. Všetko vyzeralo po spolupráci všetkých faktorov v konečnom výsledku hádam ešte lepšie, ako sme čakali.
Ešte niečo?
Obrovskou pomocou bolo, že sme v náš veľký deň nemuseli riešiť žiadne veľké organizačné veci. Všetko sme si dohodli vopred a Ty si bola všade tam, kde bolo potrebné! Či už pri odpytovaní, alebo pri fotení, alebo na sobáši v kostole i v svadobnej sále. Mala si to všetko s nami v hlave a urobila si za nás počas nášho dôležitého dňa azda všetku „čiernu robotu“. My sme tam mohli byť v bielom – hlavne nevesta – a užívať si našu svadbu.
Čo? Ešte?
Mohli sme sa o teba oprieť a napokon sme sa spolu aj zabavili. Keď skončil celý program, ktorého teda bolo neúrekom a skoordinovať ho, aby bolo pre nás mnoho vecí prekvapením, spoločne sme sa zabávali na parkete, mimo neho i vo fotokútiku ?
Vďaka za veľkú pomoc a aj za to, že sme kamoši a že aj vďaka Tebe bol ten náš svadobný deň taký super. Prajeme veľa úspechov a tešíme s na ďalšie stretnutie!

This entry was posted in .