FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Západné Slovensko
+421 910 905 453

Skip to Content

...sladké slová... Vaše odporúčania a spätná väzba nás posúvajú vpred, pomáhajú nám zlepšovať sa, ale zároveň aj poskytujú informácie pre vás o našich službách.
 

Weddings by Marina odporucame vsetkymi desiatimi! Marina, Peta – dakujeme Vam este raz za prenadhernu vyzdobu, za vsetku pomoc s organizovanim a zhmotnenim nasich predstav co sa tyka vyzdoby nasho velkeho dna ! Ste dve neuveritelne sikovne a prijemne kocky ktore to maju naozaj v oku, komunikacia s Vami bola na top urovni a Vas pristup a ochota nam naozaj pomohli prekonat stres ktory nas obcas chytal ako sa blizil den svadby. Dufame ze sa Vam bude darit, zelame Vam vela vela spokojnych klientov, uspesnych svadieb a sami budeme sirit dobre meno vsade kde sa len bude dat aby mali aj ostatne pary taku fantasticku skusenost ako sme mali aj my

Katka a Jakub
2017
 

S prácou Marínky sme boli nadmieru spokojní. Jednoduchá a zároveň okúzľujúca výzdoba, presne podľa našich predstáv, dotvorila romantickú atmosféru a prekonala všetky naše očakávania. Viacerí hostia nám pochválili nádherne vyzdobenú sálu. Ďakujeme Marínke za jej zmyslel pre krásu, detail, kreativitu, skvelú komunikáciu či ochotu a najmä za to, že náš svadobný deň bol aj vďaka nej krásnym a nezabudnuteľným.

Monika a Tomáš
2018
 

Weddings by Marina * Ďakujeme vám (Marínka a Peťka),za každú vašu chvíľu,ktorú ste nám venovali,za váš láskavý prístup,za minimalizovanie nášho stresu pred,aj počas nášho krásneho dňa, za krásne home-made navigačné tabuľky v ľudovom stýle, vďaka ktorým naši hostia nezablúdili ani v pokročilom štádiu zábavy ***
A vy všetci svadbychtivci – určite sa oplatí obrátiť sa na tieto tvorivé ženy *

Daniela a Martin
2017
 

Obrovská vďaka ❤️ @weddingsbymarinaza krásnu dekoráciu pripravenú na našu svadobnú výstavu v Bratislave v Hoteli Carlton.
Profesionálny prístup, skvelá spolupráca a super komunikácia na diaľku
Londyn-Slovensko. Veľké ĎAKUJEME za nádherné kytičky a celý styling.
Všetko dopadlo podľa našich predstáv a sme šťastné, že sme sa stretli osobne! Veríme, že naša spolupráca nebola naposledy. S láskou Romi & Galina
@galinacouture

Galina Couture London
2017
 

Všetkým nevestám a ženichom odporúčame spoluprácu s Weddings by Marina. Baby nám pomohli s kvetinovou výzdobou a zopár daľšími drobnosťami, majú skvelé nápady a šikovné ruky na výrobu všelijakých maličkostí/ozdôb. Takisto vedia pomôcť ušetriť dáke to euro 🙂 Komunikácia perfektná, vždy sa snažili vyjsť nám v ústrety a reagovali promptne. Keby som sa znova vydávala, zverila by som im do rúk organizovanie celej svadby, nielen časť 🙂 Takže budúce nevesty, neváhajte a choďte do toho s Marinou a Peťou, budete očarené výsledkom ich práce

Maťa a Andrej
2017
 

Svadba je udalosť, ktorú si každá nevesta a ženích chce užiť naplno so svojimi blízkymi a kamarátmi. Nenechajte si ju pokaziť stresom a starosťami. Práve preto je tu Weddings by Marina, ktorá Vás odbremení od týchto vecí. Ešte raz ďakujeme veľmi pekne za pomoc, výzdobu a ďalších xy vecí, ktoré si nám Marinka pomohla zariadiť. Postupne počúvam aj od hostí, akí boli očarení tvojou pohotovosťou a rýchlym riešením problémov na svadbe, ktoré by inak musela riešiť buď nevesta, ženích alebo rodičia. Milí budúci mladomanželia, ak ešte stále váhate nad pomocou pri svadobnej organizácii, verte, že nebudete ľutovať, ak si vyberiete Weddings by Marina!

Ivka a Lukáš
2017
 

Weddings by Marina majú profesionálny, ale zároveň ľudský prístup, ktorý som v predsvadobnom stresovom období veľmi ocenila. Baby majú úžasný cit pre detail, postarali sa nielen o nádhernú výzdobu ale doladili aj množstvo detailov, ktoré mňa ani nenapadlo, že treba riešiť. Pre mňa boli dievčatá z Weddings by Marina veľkou oporou hlavne v svadobný deň. Vedela som, že si bez stresu môžem vypnúť mobil a Marína s Peťou všetko vyriešia. Komunikácia pred svadbou bola veľmi príjemná. Pri prvom stretnutí sme si prešli moju celkovú predstavu o svadbe, a zároveň čo očakávam od spolupráce s nimi. Pri druhom stretnutí sme už iba doladili posledné detaily. Marína aj Peťa majú množstvo výborných nápadov a inšpirácii, avšak nesnažia sa ich presadiť za každú cenu, rešpektujú rozhodnutia nevesty. Spoluprácu s Weddings by Marina by som odporúčala všetkým nevestám, nie len tým, ktoré sú zahltené pracovnými povinnosťami a nestíhajú sa naplno venovať svadobným prípravám.

Soňa a Bono
2017
 

Milé nevesty a ženísi,
služby Weddings by Marina rozhodne odporúčame. Boli sme nadmieru spokojní. Marína nám so všetkým pomohla a zvládla to perfektne a s prehľadom – od organizácie času a programu cez výrobu dekorácií až po pomoc pri výzdobe. Vďaka nej sme si náš deň dokonale užili a nemuseli sa sústrediť na organizačné záležitosti. Všetko dokonalé. Rozhodne odporúčame služby Weddings by Marina.

Linda a Dominik
2017
 

Ďakujem Weddings by Marina za jej tvorivosť s kvetmi na našej svadbe?? O:-) Nemala som presnu predstavu na začiatku a po čase som ju aj zmenila ale Marínka bola ochotná sa so mnou stretnúť a prekonzultovať všetko. Na poslednú chvíľku bola ochotná doladiť nápad, detaily a kytica bola nad moje očakávania 🙂 Ušetrila som čas a hlavne stresyyy.
?ĎAKUJEM?

Aďka a Dominik
2018

Ďakujem veľmi pekne Weddings by Marína za ich ochotu a príjemnú spoluprácu. Veľká vďaka patrí predovšetkým Peťke za netradičnú kyticu pre nevestu,romantické náramky pre družičky a pomoc pri organizácii dňa, vďaka čomu som si celý svadobný deň naplno užila bez stresov.
Vrelo odporúčam všetkým budúcim nevestičkám.

Veronika a Miloslav
2018

Ahojte,
ak ste nevesta, ktorá si chce zorganizovať svadbu podľa svojich predstáv, určite sa obráťte na Marínku. Skvelá, pohotová a vždy usmiata Vám s radosťou poradí. Porozpráva sa s Vami o vašich predstavách, navrhne čo je trend, čo by sa ešte hodilo, doladí čo treba, požičia čo treba a mnoho iných vecí. Takže veľké Ďakujem za krásne dekorácie, ktoré oživili náš nádherný deň. „Weddings by Marina !!!! „

Veronika a Janko
2017
 

Ako začať?
Tak azda VĎAKA Marinka za veľkú pomoc na našej svadbe. Neskutočne sme si ju užili a to aj vďaka Tebe!

Že prečo?
Mali sme viaceré predstavy ohľadne našej svadby. S Tebou Marínka sme sa stretli už oveľa skôr pred našim dňom D. Pamätáš? Na kávičke ? Veľa predstav sme si zhmotnili sami, to je síce pravda. Pretože sme si svadbu chceli pripraviť podľa nás. Všetky naše rozhodnutia a postupy sa však odvíjali v spolupráci s Tebou. Tvoje názory boli pre nás oporou a tvoja iniciatíva nám otvorila nové obzory. Napríklad ako si nás zobrala na svadobný event…Tam sme mohli vidieť mnohé veci a inšpiráciu naživo a „ošahať“ si to všetko. Viacero sme aj využili na skrášlenie nášho dňa.

Čo ďalej?
Páčilo sa nám, ako nechceš vyniknúť Ty ako super „organizovačka“ svadieb, napriek tomu, že máš oveľa viac skúsenosti ako my. Ty si sa snažila čo najviac prispôsobiť našim (niekedy aj trošku nevšedným) požiadavkám a plánom. Bola si tam, keď sme svadbu chystali, zdobili, pripravovali koláče, presúvali stoly, prevážali kvety i dolaďovali posledné úpravy. Všetko vyzeralo po spolupráci všetkých faktorov v konečnom výsledku hádam ešte lepšie, ako sme čakali.

Ešte niečo?
Obrovskou pomocou bolo, že sme v náš veľký deň nemuseli riešiť žiadne veľké organizačné veci. Všetko sme si dohodli vopred a Ty si bola všade tam, kde bolo potrebné! Či už pri odpytovaní, alebo pri fotení, alebo na sobáši v kostole i v svadobnej sále. Mala si to všetko s nami v hlave a urobila si za nás počas nášho dôležitého dňa azda všetku „čiernu robotu“. My sme tam mohli byť v bielom – hlavne nevesta – a užívať si našu svadbu.

Čo? Ešte?
Mohli sme sa o teba oprieť a napokon sme sa spolu aj zabavili. Keď skončil celý program, ktorého teda bolo neúrekom a skoordinovať ho, aby bolo pre nás mnoho vecí prekvapením, spoločne sme sa zabávali na parkete, mimo neho i vo fotokútiku ?

Vďaka za veľkú pomoc a aj za to, že sme kamoši a že aj vďaka Tebe bol ten náš svadobný deň taký super. Prajeme veľa úspechov a tešíme s na ďalšie stretnutie!

Bibi a Stanko
2016
 

Milé budúce nevestičky,
napriek tomu že naša svadba bola v kaštieli vo Fričovciach pri Prešove a teda tu bol problém vzdialenosť, Marínka prišla za nami, aby sme si spoločne pozreli sálu a potom sme vymýšľali a komunikovali online a na telefóne. Marínku vám odporúčam, lebo nám pomohla podľa svojich skúseností so svadbami naplánovať aj časový harmonogram svadobného dňa, kde som naozaj nemala predstavu, ktorá časť programu zaberie koľko času. Odbúravala mi veľa stresu a vedela ma usmerniť, ktoré veci sú z časového hľadiska prioritou. Okrem toho nám pomohla čo sa týka organizácie, výzdoby, zábavného programu, moderovania… Veľmi sa nám aj našim hosťom páčili tabuľky k rautom, ktoré sama vymyslela a graficky spracovala. Spolupráca s Weddings by Marina sa nám páčila, pretože sme spojili naše predstavy s Marínkinymi skúsenosťami a veľmi sme si “náš deň” užili

Erika a Stano
2015
 

Bez Maríny by som si nevedela predstaviť našu svadbu. Je vážne talentovaná na organizovanie, dekoraciu, vybavovanie a hlavne vie počúvať druhých. Dokonca som casto mala pocit, že vie lepšie pochopiť môj vkus ako ja sama. Od kolacikov, po perfektný program A priateľský prístup, Marína je top. Dokonca aj po svadbe nám zorganizovala silvestrovskú party na ktorú všetci stále spomínajú (V rátane susedov hahaha ha).

Katka a Carlos
2012
 

Marínke sa podarilo nádherne premeniť naše predstavy na skutočnosť, každému hosťovi, a najme nám zastal dych, keď sme prvýkrát uvideli našu výzdobu 🙂 Presne pochopila, čo chceme a ako to chceme. Vďaka Marínke bol náš deň D ako z rozprávky.
Marínka nám moderovala celý program na svadbe, všetci hostia boli veľmi spokojní. Má skvelé organizačné schopnosti a spolupracovala dobre s DJ, fotografom a kameramanmi.
Ešte raz ďakujem Marínke za jej kreativitu, ochotu, nasadenie, šikovnosť, vkus, krásne nápady, skvelú komunikáciu a snahu čo najviac sa priblížiť predstavám nevesty a ženícha 🙂 Weddings by Marina vrelo odporúčam ďalej!

Zuzka a Jurko
2015
 

Ako nevesta som sa na Marínu mohla obrátiť s čímkoľvek a verte mi, vedela poradiť a pomôcť s množstvom vecí- od podstatných rád k DJ-ovi/kapele, k stolovaniu, výzdobe, moderovaniu celého večera až po drobnosti v podobe kontaktov na kozmetičku…
Nikdy som si nemyslela, že mať počas plánovania svadby pri sebe niekoho je také podstatné (veď som vedela, čo chcem a som hádam schopná si to zariadiť), ale počas príprav som si neraz uvedomila, že bez nej by to bolo omnoho, ale omnoho náročnejšie.
Rozhodne odporúčam každej (budúcej) neveste zavolať si na pomoc Weddings by Marina 🙂 Veríme predsa, že ten čas predsvadobných príprav zažijeme iba raz za život a chceme si to užiť bez zbytočných stresov 🙂
Ešte raz Vďaka za vše! A veľa zdaru pri budúcich svadbách

Dominika a Janko
2015
 

Svadba dopadla na 1*. Vsetko perfektne zorganizovane do poslednej bodky. Som nadmieru spokojna a veeeelmi odporucam Weddings by Marina vsetkym nevestam, ktore sa nechcu stresovat a chcu si svoj den uzit naplno

Kika a Maťo
2015
 

Marínke sa podarilo nádherne premeniť naše predstavy na skutočnosť, každému hosťovi, a najme nám zastal dych, keď sme prvýkrát uvideli našu výzdobu 🙂 Presne pochopila, čo chceme a ako to chceme. Vďaka Marínke bol náš deň D ako z rozprávky.
Marínka nám moderovala celý program na svadbe, všetci hostia boli veľmi spokojní. Má skvelé organizačné schopnosti a spolupracovala dobre s DJ, fotografom a kameramanmi.
Ešte raz ďakujem Marínke za jej kreativitu, ochotu, nasadenie, šikovnosť, vkus, krásne nápady, skvelú komunikáciu a snahu čo najviac sa priblížiť predstavám nevesty a ženícha 🙂 Weddings by Marina vrelo odporúčam ďalej!

Zuzka a Jurko
2015