FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Západné Slovensko
+421 910 905 453

Skip to Content

O NÁS

Sme kreatívna svadobná agentúra, ktorá sa venuje organizácii svadieb už od roku 2012, ale pod názvom Wedding by Marina fungujeme od januára 2015. Pod heslom „organizované s láskou“ zabezpečujeme všetko pre váš jedinečný svadobný deň.

Našim cieľom je pomáhať mladým ľuďom s ich prípravami svadby najmä odbúraním predsvadobného stresu a hľadaním šikovných a jednoduchých riešení, či už v oblasti kvetinovej výzdoby, sprostredkovaní doplnkových služieb alebo celkovej koordinácie svadobného dňa.

NÁŠ PRÍBEH

Príbeh našej agentúry sa začal písať ešte v roku 2012, keď Marínu oslovila kamarátka Katka s prosbou o pomoc. Do svadby jej ostávali necelé 2 mesiace, bola v ďalekej Amerike a na Slovensko mala prísť len pár týždňov pred svadbou. Z tejto malej pomoci nakoniec vznikla vášeň a z vášne sa stal sen pomáhať nevestám a ženíchom pripraviť ich svadbu podľa ich predstáv.

...skvelé momenty s našimi klientami...

Toto sme my...

Marína

Marína

zakladateľka Weddings by Marina

Marína je momentálne na materskej dovolenke (v Španielsku) s dcérkou Meliskou a bloguje o svojom živote v zahraničí, snoch a amterstve na blogu www.dreamarina.sk

Marína
organizujeme s láskou
Peťa

Peťa

floristka & svadobná koordinátorka

Peťka sa už vyše roka stará o Vás, naše nevesty a ženíchov sama, zatiaľ čo Marína ``dovolenkuje``. Vybavuje všetku komunikáciu, stretáva sa s Vami a realizuje Vaše sny. Popritom si nájde čas na cvičenie crossfitu, či spoznávanie sveta 🙂

Peťa

S kým sa nám výborne spolupracuje...