Každý z nás dobre vie, že čas beží neskutočné rýchlo. A nič s tým nenarobíme. Niekedy sa spomalí a niekedy máme pocit, že sa dokáže aj zastaviť. Vo významných momentoch, ktoré v živote prežívame. Alebo ho aspoň chceme zastaviť. A škoda, že sa to nedá. Vtedy si vždy poviem, že som rada, že žijem v dobe, keď nie je problém, niektoré momenty zvečniť. Už asi viete, kam touto úvahou smerujem…

Foto: Tomáš Danihel
     Už skoro pred mesiacom sa uskutočnila prvá svadba, ktorú som mala pod palcom. A v tomto blogu Vám chcem ponúknuť zopár dojmov a video, ktoré Vám v skratke ukáže ako prebehli prípravy a samotná hostina Dominikinej a Jankovej svaby.
    Zimná svadba môže byť nevyspytateľná. Predpovede počasia nám priali, ale nevedeli sme, či sa snehové metelice, ktoré sa rozbesneli po celom Slovensku týždeň pred svadbou, nevrátia. Ale sobota 7. februára bolo krásne slnečné ráno, hoci mrzlo.
    Táto svadba bola pre mňa celkom špecifická v tom, že Dominika a Janko sú moji kamaráti a spolubývajúci, čiže svadobná atmosféra bola všade cítiť od samého rána. Nevesta sa pobrala na všetky nevyhnutné procedúry ku kaderníčke a na make-up. Prišla družička a začali sme sa pripravovať na odobierku. Schádzala sa rodina. Nervozitu, ktorá sa so svadobným dňom väčšinou spája, nebolo naopak cítiť z nikoho. Očakávanie a nadšenie zato áno.
Foto: Tomáš Danihel
     Svadobná svätá omša v Blumentáli bola napriek veľkej zime krásna a svadobná hostina bola vďaka uvoľnenej a veselej rodine spontánna a tancovalo sa do skorého rána. Bolo skvelé ako sa všetci dokázali zabaviť, mladí aj starí, DJ Juro Turcár dokázal potešiť naozaj každého.
     Atmosféru sa samozrejme podarilo zachytiť aj fotografom Tomášovi a Ondrovi, a skvelé video (o ktorom bude reč v najbližšom blogu) spravili chalani z Donuts Factory, Fefe a Ivan.
     No a ja som sa snažila zachytiť nielen deň D, ale aj deň pred svadbou, kedy sa odohrali všetky možné aj nemožné prípravy, zdobenie a plánovanie, ktoré vyústilo do jednej výbornej svadby. No a tu si môžte pozrieť výsledok.
Foto: Tomáš Danihel